Завантаження зображень...
 • 19:30
  Інформаційна програма
  Щонеділі
 • 20:00
  Науково-просвітницька програма
  Щонеділі. Повтор: Понеділок 14:00
 • 21:00
  Науково-просвітницька програма
  Щосереди. Повтор: Понеділок 06:30
 • 19:00
  Інформаційно-аналітична програма
  Щосуботи. Повтор: Неділя 22.00
 • 16:00, 19:00, 21:30
  Інформаційна програма
  Щодня
 • 21:00
  Науково-просвітницька програма
  Щоп'ятниці. Повтор: Неділя 11:30
 • 21:00
  Культурно - мистецька програма
  Щопонеділка. Повтор: П'ятниця 22:00
 • 21:15
  Культурно - мистецька програма
  Субота. Повтор: Неділя 13:00
 • 7:00
  Інформаційно-музична програма
  Понеділок - п'ятниця
 • 18:00
  Науково-просвітницька програма
  Кожної останньої неділі місяця. Повтор: Наступної суботи 21:00
 • Щонеділі
 • Щонеділі. Повтор: Понеділок 14:00
 • Щосереди. Повтор: Понеділок 06:30
 • Щосуботи. Повтор: Неділя 22.00
 • Щодня
 • Щоп'ятниці. Повтор: Неділя 11:30
 • Щопонеділка. Повтор: П'ятниця 22:00
 • Субота. Повтор: Неділя 13:00
 • Понеділок - п'ятниця
 • Кожної останньої неділі місяця. Повтор: Наступної суботи 21:00

У місті Гола Пристань завершується проект створення теплового району – на телеканалі «Скіфія» звітує Олександр Бабич

24 липня

20 липня у прямому ефірі телеканалу «Скіфія» відбувся п'ятий звіт Всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо, присвячений звітам очільників малих міст та об'єднаних територіальних громад.

Цього разу у прямому ефірі міський голова міста Гола Пристань Олександр Бабич розповів про те, що у 2018 році у місті завершується проект створення теплового району на базі Голопристанської школи №1, дитячого садка №1 та котельні. Енергоефективний тепловий район створюється в рамках проекту «Впровадження економічно доцільної мотелі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань». Цей проект фінансується спільно Європейським Союзом, який виділив 700 тисяч євро та міським бюджетом - 181 тисяча євро. Тут проведено термосанацію та ремонтні роботи. Ці заходи мають забезпечити 50 % економію енергоресурсів.

«Ми одні з перших в Україні прийняли у 2016 році програму сталого розвитку міста Гола Пристань, де червоною строкою було прописано, що місто буде займатися енергоефективністю. Тому що ми розуміємо, що енергоносії будуть кожен рік зростати в ціні і тільки тут ми можемо ефективно використовувати бюджетні кошти» - зазначив Олександр Бабич.

Олександр Бабич також зауважив: «Велику увагу у Голій Пристані ми приділяємо інвестиційному клімату. Минулого року у нас почали роботу три великих підприємства: ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ НВП «5 element», ТОВ «Швейна фабрика «ВіД». Це нам дало дохід до бюджету близько 2 млн. грн. Звісно, в масштабах великих міст це не надто великі кошти, але для нашого міста це суттєво. Сьогодні ми продовжуємо шукати інвесторів. Наш основний ресурс - це земля, ми можемо запропонувати кілька майданчиків у місті. На жаль, інвесторів залучати нелегко. На рівні міста ми робимо все, що від нас залежить, але часто проблеми пов'язані з неефективною роботою органів влади».

Журналіст газети «Новий день» Андрій Соков запитав про те, як громадськість залучається до якихось ініціатив, зокрема до впровадження роздільного збору сміття.


«Сміття - це для нас є проблемою. В 2018 році ми повинні були вийти на роздільний збір сміття. Місто Гола Пристань - одне з перших сьогодні в Херсонській області створили ці умови, є в нас переобладнані майданчики. Люди вже до цього підходять більш свідомо і ці майданчики працюють. Це дає можливість нам сьогодні зменшити об'єм сміття на сміттєзвалищі» - відповів Олександр Бабич.


Окрім цього, Олександр Бабич розповів про те, що у Голій Пристані від ямкового ремонту доріг поки відмовитися не можуть, але міська влада поставила собі за мету щороку робити капітальний ремонт 1-2 км доріг. Минулого року було капітально відремонтовано 1400 метрів дороги, на цей рік заплановано ще 600 метрів.


«Цього разу у програмі "Звіти_Наживо" звітував Олександр Бабич. Його обрали міським головою Голої Пристані у 2015 році. До цього мером міста з 1998 року був Анатолій Негра. Нам було цікаво, чи помітили жителі Голої Пристані зміни, як вони оцінюють роботу свого міського голови. Тому, готуючись до програми, ми відвідали місто, поспілкувалися з місцевими, ознайомилися з проектами, які впроваджуються у Голій Пристані. І виявилося, що Гола Пристань, яка раніше славилася здебільшого своїми фестивалями, сьогодні може заявити про себе і у інших напрямках: сьогодні тут особливо дбають про енергоефективність, сюди заходять інвестори, місто бере участь у грантових проектах. Про це в ефірі розповідав і Олександр Бабич. В цілому, розмова вийшла невимушеною, хоча й були гострі запитання від колег, та гість дав відповіді і на них. І хоча, звітує Олександр Бабич перед своєю громадою кожні три місяці, та саме у такому форматі звіт провів вперше. Після ефіру сказав, що новий досвід йому сподобався і він готовий його повторити» - зазначила керівниця творчої групи ТО «Тема дня» Херсонської філії Суспільного Ольга Петренко.


Переглянути повний випуск програми "Звіти_Наживо" з Олександром Бабичем можна на нашій сторінці у Facebook.

Нагадаємо, це вже п'ятий випуск всеукраїнського медіапроекту Звітів_наживо, який змінює застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв'ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

серпень - реформа освіти,
вересень - медична реформа,
жовтень - початок опалювального сезону,
листопад - бюджети міст,
грудень - звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.